Неконкурентна поведінка під час тендерних закупівель в дорожній галузі – це бомба уповільненої дії (Інфографіка)

12 листопада 202013:12

Разом з Президентом Національного експертно-будівельного альянсу України Віктором Лещинським в рамках участі у важливій для всієї дорожньої галузі події виставці “АВТОДОРЕКСПО-2020” відбулася конференція, присвячена актуальним питанням дорожньої галузі, контролю якості матеріалів, актуальним технологіям та безпеці дорожнього руху, а також питанням ціноутворення.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу НЕБАУ.

Святослав Абрамов з CoST Ukraine підготував аналітику тендерних закупівель в дорожній галузі за 10 місяців поточного року. Звідки випливає, що проблема неконкурентної поведінки деяких гравців ринку експертизи та технагляду – це вкрай небезпечна тенденція цього року (див.слайди доповіді). Адже це не лише незрозуміла якість виконання таких послуг, але й “бомба” уповільненої дії, яка в найближчому майбутньому призводитиме до непередбачуваних наслідків.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Альянс активно працює над цією проблемою: Вища Рада Експертів будівельної галузі разом із Профільним Комітетом Верховної Ради проведуть робочу групу з цих питань, де будуть представлені конкретні кроки для забезпечення прозорості та конкурентності ринку таких послуг.

“Також було приємно спостерігати за активним розвитком компанії ITUM – імпортер керамічного граніту і гідроізоляційних матеріалів – партнерів Національного експертно-будівельного альянсу України”, – зазначили в пресслужбі НЕБАУ.

ITUM – імпортер керамічного граніту і гідроізоляційних матеріалів є постачальником надсучасних рішень для великих інфраструктурних проєктів в Україні, зокрема для гідроізоляції при будівництві мостів та шляхопроводів. На виставці продукцію представляють Шимон Данієль та Олексій Гузь.

“Окрема подяка нашим шановним партнерам – Національній асоціації дорожників України та Миколі Володимировичу Березовському за допомогу в організації участі Національного експертно-будівельного альянсу України у цьому великому заході!” – резюмували в пресслужбі НЕБАУ.