Наталія Валевська презентувала патріотичну пісню про любов до України (Ексклюзив)

20 лютого 202116:07

“Як почула перший раз цю пісню, то довго плакала…”

У День державного герба України, який відзначали вчора, 19 лютого, відбулась прем‘єра нової пісні Наталії Валевської “Я Люблю Україну!” на офіційному каналі співачки в YouTube та на всіх світових цифрових майданчиках.

Завтра, 21 лютого, артистка виконає цю композицію вже наживо на телеканалі “Правда ТУТ” у власній програмі “Valevska Show”.

Наталія Валевська розповіла ексклюзивно для “Фактору“, що є співавтором цієї патріотичної пісні.

“Усе почалось з віршів, які мені надіслала Лариса Вороніна, донька легендарного українського дизайнера Михаїла Вороніна. Вони мені одразу запали в душу. З того часу минув рік. Перед Днем Незалежності почала просинатись від того, що ніби якась сила казала уві сні: “Вставай, ти маєш зробити цю пісню”. І це не давало мені спокою до грудня”, – говорить співачка.

Артистка вирішила звернутися до одного з композиторів, але він не зумів написати музику на ці вірші. Однак, згодом їй допоміг це зробити молодий і дуже талановитий композитор Julik Назарій Гук.

“Ми одразу знайшли спільну мову, виявилось, що мама Назарія, так само як і моя мама, вже понад 20 років на заробітках в Італії . Я розповіла, яку журу відчуваю, через те, що моя мама і багато інших батьків на чужині, через те, що в країні економічний занепад, наскільки для мене важливо заспівати цю пісню і адресувати українцям у всіх куточках світу”, – продовжує розповідати Наталія Валевська.

За словами співачки, коли Назарій поклав вірші на музику, вона, почувши цю пісню довго плакала.

“І перед очима з‘явились хлопці з передової, дітки загиблих героїв АТО, і всі ті люди, що поїхали з нашої держави. У серці виникло неабияке бажання побачити нашу Україну процвітаючою! Щоб батьки і діти були разом, і щоб усі українці були щасливі”, – підкреслила вона.

Посилання на аудіо у YouTube: https://youtu.be/6LyubNf8-Eo

Довідка про співачку Наталію Валевську: Наталія Олександрівна Валевська ( нар. 10 червня 1981 р., Хмельницький) — українська співачка. Переможниця телепроєкту “Шанс” та Номінант Всеукраїнської музичної премії “Золота Жар-Птиця” , фіналістка у відборі на Євробачення . Артистка 18 років на професійній сцені . Співачка увійшла до Всеукраїнського рейтингу ТОП-50 найкрасивіших жінок України. Зібрала аншлаг на головній сцені країни в Палаці “Україна” та у МЦКіМ . Наталія випустила 7 альбомів .Отримала III премію Міжнародного пісенного фестивалю «Слов’янський базар» у Вітебську. У Великій Британії отримала премію UBN AWARD 2004 у номінації.

Автор: Юрій ІВАНОВ