Народжений у “правильній родині”. Як син прокурора очолив “Аграрний фонд”

5 січня 202114:11

Це не перша “солодка” посада 34-річного Богдана Банчука.

До обов’язків у відомстві Богдан Банчук приступив ще в травні 2020-ого року. Сталося це саме після проголосуваного закону за відкриття ринку землі. Ця законодавча ініціатива істотно розширила повноваження “Аграрного фонду”.

Богдану Банчуку на момент призанчення 33 роки, за освітою юрист-міжнародник, а також – перекладач французької мови.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Прокурорська сім’я: ПАТ “Аграрний фонд” очолив Богдан Банчук

Після закінчення ВУЗу Банчук отримав посаду у Міністерстві закордонних справ – аташе відділу співробітництва у політичній, безпековій та оборонній галузях Департаменту Євросоюзу.

Наш герой злетів аж до Секретаріату Кабінету Міністрів. А вже в 27 років Банчук став заступником голови районної державної адміністрації на Буковині, де народився його батько. Недовго просидівши в “провінції”, Богдан перейшов на роботу в “Укроборонпром”, де також на довго не затримався.

Богдан Банчук, якому на момент вступу на посаду очільника аграрного відомтсва виповнилося всього 33 роки.

У мережі про пана Банчука говорять “для такої стрімкої кар’єри потрібно народитися в правильній родині”.

І справді, його батько – Микола Банчук з кінця 1980-их років був прокурором Чернівців, Херсонської області, заступником прокурора Києва.

За часів президентства Ющенка, Микола Банчук отримав посаду в Міністерстві охорони здоров’я. За Януковича – знову повернувся в прокуратуру. А вже після зміни влади у 2014-ому році Микола Банчук став заступником головного прокурора України.

Також, Миколу Банчука зробили консультантом Івана Баканова.

П’ять будинків, квартира у Києві у понад 100 квадратних метрів, офісні приміщення, понад 10 земельних ділянок та 400 тисяч доларів готівки. І це ще не всі “скарби” Миколи Банчука, зароблені на державній службі.

Стопами батька пішов і Богдан Банчук, який іще студентом став власником Мерседесу, Лексусу, будинку, величезних квартир і земельних ділянок.

Але про це вже в окремому матеріалі, де ми детально розберемо декларацію Богдана Банчука.

Наразі на сайтах-помийках з’являються замовні інтерв’ю в яких Банчука намагаються всеціло піарити, виставляти термін перебування на посаді очільніка відомства, як здобуток для держави, але ми знаємо, що за всього за один квартал минулого року “Аграрний фонд” недоотримав близько 40 млн грн.

Цікаво, що призначення на таку посаду відбувається не без відома президента, і тут виникає питання: Чи знав Зеленський, що цей “хлопчик” (Богдан Банчук – ред.) є сином відомого прокурора? Звісно знав, адже його батько (Микола Банчук – ред.) був призначений консультантом Івана Баканова.