Нардеп Юрченко звинуватив львівського бізнесмена в підробці його тестів на наркотики

12 липня 202114:40

Нардеп Олександр Юрченко, якого звинуватили у водінні під екстазі та скоєнні ДТП, заявив, що в момент аварії він не був в стані наркотичного сп’яніння, а тести на наркотики, які він здав, підроблені.

Юрченко називає позитивні результати тесту на наркотики підробленими і звинувачує другого учасника ДТП у Львові в побитті дівчини, яка перебувала в авто. За його словами, водій пошкодженого авто також погрожував йому.

Друга сторона конфлікту – львівський бізнесмен Всеволод Боровець – теж хоче писати заяву в поліцію. Каже, що дівчину не бив і звинувачує в побитті самого нардепа.

Юрченко на звинувачення у вживанні наркотиків стверджує, що не робив цього ніколи в житті. Результати тесту він називає підробкою на замовлення другого учасника аварії. Той це заперечує.

“Поліція мені відзначала, що в тесті знайдений екстазі. Але я в житті не брав ніяких наркотиків. Фальсифікація цих аналізів – це Боровець Всеволод Анатолійович”, – заявив Юрченко.

Сам депутат намагається довести свою невинність за допомогою двох негативних тестів на наркотики, які він здав через кілька днів після аварії. Експерти кажуть про непотрібність таких тестів.

Також Юрченко заявив, що авто Ford Mustang, на якому він потрапив в ДТП, належить не йому, а реєстраційний номер, який відповідає року його народження, Юрченко називає збігом.