Нардеп Брагар, якого безпідставно підозрювали у вживанні наркотиків, заявив про необхідність перезапуску реформи Нацполіції

13 липня 202112:44

“Слуга народу” закликав громадян звертатись за захистом від поліції до нього, як до народного депутата.

Нардеп від “Слуги народу” Євгеній Брагар, якого підозрювали у водінні під наркотиками, заявив про необхідність перезапуску реформи Нацполіції. Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, передає парламентський кореспондент “Фактора“.

“Реформа Нацполіції завершилась далеко не так, як би ми того хотіли. Почалась вона досить красиво. На Софіївській площі, з урочистої присяги, з гламурних фоточок. Ці люди були молодими та мріяли про Україну без корупції, нову країну, в якій не буде свавілля. Але їхні мрії розбилися об камінь реальності. Їм були готові пробачити непрофесійність та відсутність досвіду… Але через два-три роки діяльності Нацполіції ті молоді мрійники, які складали присягу на Софіївській площі, почали масово писати рапорти на звільнення та у переважній своїй кількості пішли з системи МВС. Замість них почали набирати вже будь кого”, – сказав Брагар.

За його словами, у Нацполіції є тотальна проблема недокомплекту. Професійності нова поліція не набула, але водночас “дуже швидко навчилася всього того поганого, що було у старій поліції”.

“Вони навчилися красти, вони навчилися вимагати хабарі, вони навчилися кришувати. Так сталося і зі мною півтори тижні тому. Мене зупинили і вимагали хабар. Після цього під приводом освідчення на наркотичне сп’яніння мене відвезли на Запорожця, 20. Є досить серйозна проблема: вимагають хабарі всюди. Якщо таке відбувається в Києві, то ми можемо тільки уявити, що в нас відбувається в регіонах. Дуже важливо припинити це тотальне свавілля. Ми можемо вже, на жаль, стверджувати: реформа Нацполіції зайшла у глухий кут. Із цього глухого кута треба виходити. Реформу Нацполіції, на жаль, треба перезапускати, оскільки реформа містила низку помилок, які призвели до дуже серйозних наслідків”, – додав нардеп.

Також Брагар зазначив, що в поліції є проблема корупції, проблема кришування.

“Тому, шановні громадяни, якщо у вас є подібні проблеми, звертайтеся до мене, як до народного депутата, або до ваших народних депутатів, закріплених за вашими округами, і ми вас захистимо”, – підсумував нардеп.