Нападники на Катю Гандзюк знали, що кислота її вб’є

19 лютого 202112:22

Про це стало відомо під час дослідження матеріалів справи на засіданнях 17 і 18 лютого, коли суд ознайомлювався зі скрінами історій пошуку на техніці нападників.

Про це пише “Фактор” з посиланням на соціальну ініціативу “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

“Виконавці нападу гуглили сірчану кислоту. Дізнавались про її властивості, умови зберігання, місце, де вона продається. Обираючи засіб для нападу вони вже знали про те, що сірчана кислота – смертельно небезпечна. Це найсильніша, найнебезпечніша кислота. Вони усвідомлювали, що такий напад приведе до смерті. Нападники свідомо пішли на вбивство. Більше того, післі вчинення нападу, ми бачимо, що замовники повністю були задоволені результатом. Оплатили роботу. Жодних претензій до виконавців не висували. Тобто ініціаторів злочину повністю влаштував результат, жодних перевищень чи ексцесів вони не зауважили. Це означає, що саме цей злочин, саме облиття Катерини майже літром сірчаної кислоти, яке має призвести до смерті, і був замовлений. Це означає, що у організаторів також був умисел на вбивство”, – прокоментувала адвокат потерпілих Євгенія Закревська.

суд

Зараз Левін та Мангер кричать про те, що виконавці обрали метод самостійно. Проте самі виконавці зазначають, що їм:

1. Було запропоновано 2 варіанти нападу на Катю: побиття з переломами рук та ніг або сірчана кислота.
2. Після нападу у замовників не було жодних претензій щодо обраного методу, всі залишились задоволені результатом у понад 40% хімічних опіків тіла.

Це доводить, що і замовники та організатори вбивства розуміли, що вони вбивають Катю Гандзюк. Вбивають з особливою жорстокістю.

Якщо ви слідкуєте за судовими засіданнями у справі Каті, то вам, мабуть, теж захотілося зробити собі шапочку із фольги через постійні вигадки адвокатів Мангера і Левіна про якісь теорії змови:

“На мою думку, Гандзюк і так померла б”, “На мою думку, СБУ і Сорос запропонували Гандзюк стати президентом”, “На мою думку лікарі змовились, щоб вбити Гандзюк в лікарні”.

“Знаємо, що адвокати Мангера і Левіна дуже уважно читають нашу сторінку. На судах цього тижня вони неодноразово згадували про наші пости, вигадували абсолютну дичину про нас і зміст наших публікацій, навіть звинуватили нас у пожежах і масових чистках лікарів.

Хлопці, передаємо вам вітання і повідомляємо: на вашу думку може бути що завгодно. Змови СБУ, ГПУ, ОСББ, США, Сороса, масонів чи рептилоїдів. У вашому вигаданому світі, де правлять бандити типу Мангера та Левіна, ви може вигадувати будь-що.

Ви може вигадувати, що завгодно, допоки вас за систематичну брехню та зневагу до судового процесу не позбавили адвокатських посвідчень. Але ваші особисті вигадки суд не досліджує. Суд досліджує докази. І докази такі, що сяде як мінімум і Мангер, і Левін. А адвокатам цих потвор точно не подасть руки жодна нормальна людина. Чи будуть у дітей цих адвокатів хоч якісь друзі – теж велике питання. Можете це теж на суді обговорити, вам все одно байдуже, які слова вичавлювати із ваших ротів” – зазначають на ФБ-сторінці “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

гандзюк

Фото з судового засідання 17 лютого Герман Крігер, Watchers.Media