На зміцнення кордону України витратять ще понад 20 млн гривень

18 листопада 202110:05

Гроші будуть спрямовані на закупівлю сировини.

Кабінет Міністрів України виділив Державній прикордонній службі 21 млн гривень для інженерно-технічного облаштування державного кордону з метою зміцнення обороноздатності держави.

Про це пише “Фактор” із посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету та спрямовані на закупівлю сировини для виготовлення спіральної колюче-ріжучої стрічки типу Єгоза з метою забезпечення охорони державного кордону України.

“Суверенітет і територіальна цілісність нашої держави, безпека громадян – найголовніші завдання уряду. Тому надзвичайно важливим є своєчасне здійснення заходів з інженерно-технічного облаштування державного кордону, створення необхідних умов для виявлення та припинення незаконного його перетину”, – зазначила перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.


Нагадаємо, що на кордоні з Білоруссю плануються масштабні навчання за участю підрозділів усіх силових структур, територіальної оборони та громадських формувань. Також правоохоронці посилять захист кордону, збільшать сили контролю.