На Миколаївщині від коронавірусу помер військовий. Це – 25-та смерть від COVID-19 у ЗСУ

18 листопада 202011:01

У Збройних силах України зафіксовано 25-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19 – помер військовослужбовець у Миколаївській області.

Про це йдеться в ранковому зведенні Командування Медичних сил ЗСУ у середу, 18 листопада.

“Військовослужбовець захворів 12 листопада та власним бажанням був госпіталізований до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб з діагнозом: “COVID-19. Негоспітальна двобічна полісегментарна (вірусно-бактеріальна) пневмонія”. Позитивний результат тесту від 12.11.2020. Незважаючи на проведення лікувальних заходів 17.11.2020 року стан здоров’я пацієнта різко погіршився, почалась інтенсивна терапія, яка на жаль не дала позитивного результату”, – йдеться в повідомленні.

За наявної інформації, померлий мав хронічні супутні захворювання, зазначили в КМС та висловили співчуття близьким та рідним.

Станом на ранок 18 листопада в Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіють 2443 особи.

Таким чином, за добу кількість активних збільшилася на 42.

За час пандемії в армії одужали 5 719 осіб (+105 за добу), летальних випадків – 25.

За минулу добу зареєстровано 148 нових випадків захворювання на COVID-19.

З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано п’ятеро осіб. По одному військовослужбовцю лікується у Національному військово-медичному клінічному центрі “ГВКГ”, Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, Маріупольському та Полтавському військових шпиталях.