На ліквідні й цікаві активи попит є завжди

31 грудня 202016:11

Наші партнери з Європи та США пропонують чимало перспективних проєктів, які мають допомогти Україні боротися і перемагати корупцію.

Як передає “Фактор” про це в інтерв’ю виданню “Урядовий кур’єр” розповів керівник Південно-східного міжрегіонального управління АРМА Володимир Орлов.

“Створення АРМА саме й було зумовлено виконанням однієї з антикорупційних ініціатив Європейського Союзу. А серед відповідних міжнародних проєктів проти корупції, з якими співпрацює АРМА, насамперед програма Євросоюзу “Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні”.

Успішне функціонування АРМА напряму пов’язане з активністю на міжнародній арені шляхом співпраці з міжнародними і міжурядовими організаціями, мережами у сфері виявлення, розшуку та управління активами в частині обміну досвідом та інформацією з цих питань.

Антикорупційні проєкти інших держав, запропоновані для реалізації в Україні, містять чимало позитивних ідей, конкретних дій для подолання корупції й базуються на багаторічному досвіді наших партнерів. АРМА як приклад успішної реалізації одного з відповідних міжнародних проєктів має змогу самостійно розробляти власні антикорупційні ініціативи для України, використовуючи досвід іноземних колег”, – зазначив Володимир Орлов.