Місія: спасти сквер Крістерова гірка або як столичні забудовники Насіковські вирубали понад 500 сосен під ЖК

4 січня 202220:36

Спорт, природа, топові курорти – це основні публічні хоббі столичних забудовників Андрія та Олександра Насіковського.

Проте, як не дивно більшість об’єктів цих горе-бізнесменів обертаються для Києва масштабними вирубками.

Так сталося і в процесі будівництва житлового комплексу за адресою вул.Висшгородська 47ж, побудованого на місці соснового лісу. Тут вирубали понад 500 сосен!

Навіть після успішної петиції на сайті Київської міської державної адміністрації  забудовник намагається отримати дозвіл на продовження земельних робіт до Міністерства культури України, а договір оренди досі не розірвано.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Забудовники та колишні підозрювані в нападі на Тетяну Чорновол Андрій та Олександр Насіковські потрапили в гучну кримінальну справу

2 вересня 2021 року забудовнику вдалось через Північний апеляційний господарський суд повернути собі право оренди на ту земельну ділянку, яку громада впродовж тривалого часу не дозволяла забетонувати.

Хоча ще є невеликий шанс відстояти права громади в Касаційному господарському суді, де зараз розглядається справа, кияни вирішили діяти на випередження.

Оскільки до кінця оренди ділянки залишилось півроку, активісти звернулися до депутатів Київради, щоб прийняти рішення про відмову у поновленні договору оренди.

На звернення відгукнулись депутати Костянтин Богатов, Євгенія Кулеба, Аліна Михайлова і Ярина Ар’єва. Вони допомогли розробити проєкт і в процесі підготовки тісно співпрацювали з громадським правозахисником.

У результаті було розроблено рішення за номером 4089, з яким можна ознайомитись за посиланням.