Медведчуку продовжили домашній арешт із браслетом

9 липня 202109:59

Печерський райсуд міста Києва продовжив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту ще на два місяці лідерові партії “Опозиційна платформа — За життя” Віктору Медведчуку, якому інкримінують державну зраду.

Таке рішення зранку в п’ятницю, 9 липня, оголосив слідчий суддя Сергій Вовк.

“Застосувати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, заборонивши залишати своє місце проживання строком до 07.09.2021 року включно“, – оголосив суддя.

Засідання щодо продовження запобіжного заходу Медведчуку почалося вранці 8 липня і тримало близько 13 годин. Існувала загроза, що кум Путіна залишиться без запобіжного заходу. Пізно ввечері слідчий суддя Сергій Вовк пішов до нарадчої кімнати і заявив, що оголосить рішення 9 липня орієнтовно о 8.00-8.30.

13 травня Печерський районний суд міста Києва вперше обрав запобіжний захід народному депутатові від “ОПЗЖ” Вікторові Медведчуку – цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета (до 9 липня 2021 року).

11 травня правоохоронці повідомили про підрозру у вчиненні державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму (ч.1 ст.111, ч.3 ст.15 і ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України) народним двом депутатам від “ОПЗЖ” – Вікторові Медведчуку і Тарасові Козаку.