Манандіз: Я шукав дім все життя по всім світі. А після 2 годин на українській території я зрозумів, що тепер у мене є те, чого не вистачало

20 липня 202111:01

Поль Манандіз – французько-український співак, який віднедавна проживає на території України.

Про це пише “Фактор” із посиланням на Поля Манандіза.

“Заспівати Гімн для мене велика справа. Усе життя я не співав жодного гімну, крім французької Марсельєзи. Але я ніколи не співав її на украінській території, навіть перед футбольним матчем.

Тут, в Україні, я вдома. І з вами я одразу це зрозумів. Я шукав дім все життя по всім світі. А після 2 годин на українській території я зрозумів, що тепер у мене є те, чого не вистачало. І слова “так, нарешті” лунали у мене в голові.

Коли я співав гімн України перший раз, на моїх очах були сльози. Коли моя рука торкнулся моїх грудей, я відчув, як сила наповнює мене. Вже після пари фраз глядачі встали і теж поклали руку на серце і почали співати голосніше ніж я в мікрофон. Я відчув, як пульсує моє серце і я зрозумів: я – українець.

Я люблю Мою Україну і зроблю все, що можу, для неї. Мій патріотизм- це любов до людей, захист території від агресора, виховання нового покоління козаків. Все робити заради миру, допомагати всім, кому можу.

Сьогодні Україна стала сенсом мого життя. І більше!

Це фортепіанна версія. Сподіваюсь, вона вам сподобається.

Україна дала мені багато, я намагаюсь віддавати кожен день.

Я розумію зміст слів “Слава Україні” ! “Слава нації!” “Понад усе!” Для мене це вже не слова, а дія, мій код чоловіка.
разом до перемоги!” – резюмує співак.