Куратор перестрілки в Броварах контролює ринок “Столичний”

23 грудня 202009:00

Люди з команди президента-втікача Януковича, причетні до перестрілки в Броварах, досі контролюють ринок “Столичний”.

Члени донецького клану взяли аванс на продаж більшої частини ринку у міжнародного інвестора і відмовилися виконувати свої зобов’язання.

На початку 2020-ого українсько-литовська компанія Stolitsa Group (SG) домовилася викупити частку в понад 70% ринку “Столичний” у бенефіціарного власника підприємства Олександра Стельмаха. Останній є номінальним власником активів одного з найближчих соратників Януковича Юрія Іванющенка.

Перед досягненням домовленостей про купівлю, компанія розробила план фінансового оздоровлення підприємства, адже воно мало боргові зобов’язання.

У лютому 2020-ого ринок “Столичний” мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 235 млн грн. А вже в березні вона зросла аж до 412 млн грн.

На сьогоднішній день угода мала бути повністю завершена, але ніц. За словами керівника компаній SG Едуарда Соколовського, його група досі не має жодної інформації про операційну діяльність підприємства.

А ось після отримання авансу поточні власники ринку повністю змінили керівництво і призначили його директором Рустема Абдукадирова. Саме ім’я Абдукадиров згадувався, як куратор групи рекетирів, які влаштували перестрілку в Броварах.

Абдукадирова також пов’язують з кримінальним авторитетом з Донбасу Арменом Саркисяном, більш відомим, як Армен Горлівський, який за часів правління президента Януковича був замішаний в злочинних схемах ватажка донецької мафії Юрія Іванющенка (Єнакієвського – ред.).

unnamed (1)

Стельмах не виходить на контакт із засобами масової інформації. Нам так і не вдалося з ним зв’язатися і швидше за все його мовчання пов’язане з тим, що він став фігурантом кримінального провадження за статтею “шахрайство” в зв’язку з інкримінованим йому обманом на значну суму грошей і невиконанням зобов’язань, взятих ним відповідно до підписаних документів.