Компанія Eco Corn, яка займається виробництвом біопосуду, взяла участь у EU INDUSTRY WEEK 2021

24 березня 202112:09

EU INDUSTRY WEEK – це флагманський щорічний захід у галузі промисловості. Він служить основною платформою для обговорення промислових викликів та спільного розвитку можливостей та реагування на політику в інклюзивному діалозі з широким колом партнерів.

Це також допомагає забезпечити спільну роботу нашої політики на європейському, національному, регіональному та місцевому рівнях, щоб європейська промисловість могла забезпечити робочі місця, зростання та інновації в Європі.

Фактору” вдалося отримати ексклюзивний коментар учасниці заходу EU INDUSTRY WEEK 2021 представниці компанії “Eco Corn” Валерії Кузьменко.

“Сьогодні, це єдина компанія в Україні, яка є контрактним виробником біорозчинного одноразового посуду та пакування. На 2021 рік ми маємо в планах відкрити власне виробництво на території України. Для цього нам, безумовно, потрібна підтримка нашої держави та інвестиційних фондів, але вже багато, що зроблено. Ми отримали підтримку, яка була дуже потрібна. Це надало сил і наснаги йти далі. Я вважаю, що 2021 рік, незважаючи на ту епідеміологічну ситуацію, яка є в світі та країні, стане для нас роком прориву”, – зазначає Валерія Кузьменко.

Кузьм