Команда Зеленського назвала можливих кандидатів на посаду мера Харкова, Одеси та Дніпра

20 липня 202010:15

“Слуги народу” вважають, що знайти гідну альтернативу Кернесу за кілька місяців не вийде.

В команді президента України Володимира Зеленського розповіли, хто може боротися за посаду мера Харкова, Одеси і Дніпра.

Проти мера Одеси Геннадія Труханова планують висунути фронтмена команди КВК “Одеські джентльмени” Олега Філімонова.

Повідомляється, що його кандидатуру схвалив Зеленський.

Як відомо, чинний мер Харкова Геннадій Кернес заявив про плани боротися за “крісло” мера втретє і повести на вибори свою партію “Блок Кернеса – успішний Харків”.

Проте “Слуга народу” може висунути проти нього бізнесмена зі сфери IT Романа Катеринчика. Відомо, що його дві компанії займаються веб-розробкою та інтернет-рекламою. Катеринчик замикав першу десятку списку партії Шарія на останніх дострокових парламентських виборах. У команді президента вважають, що знайти альтернативу Кернесу в Харкові за лічені місяці не вдасться, таким чином вони не покладають особливих надій на Катеринчика.

Що ж до Дніпра, то там команда Зеленського може висунути кандидатуру нардепа Максима Бужанського. Нардеп вже заявив, що буде балотуватися не залежно від того, яке рішення прийме Зеленський. “Слуги” вважають, що нинішній мер Дніпра Борис Філатов може випередити свого конкурента Олександра Вілкула з величезним відривом.

У цілому команда Зеленського планує висунути в мери кандидатуру головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, депутата облради від БПП Сергія Риженка.

Також повідомляється, що за “крісло” мера Черкас може побореться Олександр Скічко, а в Сумах – Тетяна Рябуха.