Кім Кардашьян і Каньє Уест розлучаються. Чутки ходили весь останній рік

22 лютого 202121:20

Американська телезірка Кім Кардашьян подала на розлучення з репером Каньє Вестом, в шлюбі з яким вони провели шість років і завели чотирьох дітей.

У американському суспільстві історію кохання Кім і Каньє багато в чому ідеалізували, а саму пару нерідко називали королем і королевою – їх вважали кимось на кшталт американської версії принца Вільяма і Кейт Міддлтон, проте в 2020 році з’ясувалося, що між подружжям є серйозні розбіжності. Статки Кім і Каньє, які їм належить розділити, оцінюється в 2 мільярди доларів – однак розлучення навряд чи призведе до скандального судового процесу, так як у пари є шлюбний контракт.

Про те, що Кім Кардашьян подала документи на розлучення з Каньє Вестом, першим повідомив американський таблоїд TMZ з посиланням на власні джерела. Надалі цю інформацію в коментарі CNN офіційно підтвердили представник телезірки Крісті Уелдер і співробітник суду в Лос-Анджелесі, куди вона подала заяву.

Розлучення буде настільки мирним, наскільки це в принципі можливо. Так, Кардашьян не має наміру обмежувати можливість чоловіка спілкуватися з дітьми – вона попросила суд про спільну юридичну та фізичну опіку над ними. Крім того, у пари є шлюбний договір, в якому описані всі аспекти розділу їх фінансового майна.

Статки Каньє Уеста оцінюють у 1,3 мільярда доларів, а Кім Кардашьян – в 780 мільйонів.