Кандидат у Президенти України: Екс-міністр екології Ігор Шевченко

13 листопада 201819:02

Сьогодні, 13 листопада в інформаційній агенції “Інтерфакс” колишній міністр екології Ігор Шевченко зробив заяву про намір балотуватися на пост Президента України.

Ігор Шевченко розповів про свої плани в українській політиці та програму “змін, які необхідно здійснити для виведення країни з кризи та побудови успішної України”.

На міністерській посаді Ігор Анатолійович здійснив важливі перетворення в екології та надрокористуваннІ. При ньому вперше провели публічні конкурси на посади директорів національних парків і заповідників, при цьому були онлайн-трансляції співбесід.

Також він удосконалив і процес контролю вод ізольованого баласту. Таким чином вбивши відразу двох зайців, адже за допомогою нового процесу ліквідувалася корупційна схема Екоінспекції від Чорного моря.

Саме через неї українські морські порти були все менш конкурентноздатні. Ігор Шевченко сильно спростив перевіз вантажів через кордон.

Завдяки ньому міністерство природи змогло першим реалізувати “Відкритий бюджет”. Цей проект значить, що будь-які витрати міністерства будуть доступні будь-якому громадянину в онлайні. А всі закупівлі тепер отримали більш відкритий формат через відому систему Prozorro.

Але стосунки з Арсенієм Яценюком та Олегом Ляшком не складалися. Через що стався конфлікт інтересів і Шеченка звільнили з посади в липні 2015 року.