“Йому хочеться бути жертвою”. Зеленський розповів про своє небажання переслідувати Порошенка

22 червня 202019:00

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не зацікавлений в політичному переслідуванні народного депутата Петра Порошенка.

На думку глави держави, його попередник розігрує роль жертви і підігріває навколо себе ситуацію.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю канадському виданню “The Globe and Mail”, повний текст якого з’явився на офіційному сайті президента.

Журналіст Марк Маккіннон запитав, як співрозмовник оцінює кримінальні справи, пов’язані з Порошенком.

“Народ України дав свою відповідь пану Порошенку, коли мене обрали президентом, і під час парламентських виборів. Народ України висловив підтримку іншим людям, іншим особам, іншим політикам і відповів на ту політику, яку проводив останні п’ять років пан Порошенко, коли був президентом. Мені здається, що Петру Олексійовичу того мало. У нас на носі місцеві вибори, це ще один його великий політичний кейс. Йому хочеться бути жертвою, хочеться, щоб всі вважали, що в Україні є політичні переслідування”, – відповів президент.

Потім він висловив переконання в тому, що більшість українців розуміють: Порошенко і його партія розігрують виставу в політичному театрі.

“Мене не цікавить пан Порошенко, не цікавлять питання політичного переслідування, адже я цим не займаюся. Я впевнений, що це він просто підігріває ситуацію, адже його не було чути за півроку до виборів, його політична сила в парламенті не голосувала ні за які великі реформи в нашій країні, які зараз відбуваються. Я нічого не бачив, крім цієї останньої історії, вони почали збирати рейтинги на цьому хайп. Я до цього спокійно ставлюся”, – зазначив президент.

Він також прокоментував дії української діаспори в Канаді, яка в зв’язку зі справами проти Порошенка занепокоїлася верховенством права в Україні.

“Мені здається, що діаспора, перш за все, повинна підтримувати всіх українців, а не політиків”, – сказав він.