Історія про одну сім’ю столичних чиновників: Декларація дружини

24 грудня 202019:00

Чиновниця Оксана Мисак в 2019-ому році займала посаду цілого директора департаменту Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”.

Віднедавна пані Мисак призначено виконуючою обов’язки Комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр”.

Цікаво, що чоловік Оксани Мисак – Долинський Ігор Миколайович є директором Комунального підприємства “Київський інститут земельних відносин”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Історія про одну сім’ю столичних чиновників: Декларація чоловіка

Ми вже розповідали, що в Київській міській держадміністрації Департамент інформаційно-комунікаційних технологій де-юре підпорядкований напряму меру, але де-факто управляється директором Департаменту земельних ресурсів Петром Оленичем.

Саме останній і розставляє земельних чиновників, а точніше своїх по іншим напрямкам, наприклад таким, як інші департаменти та комунальні підприємства Києва.

І куди б ви думали земельні чиновники без самої землі? У даному матеріалі ми розберемо декларацію в.о. директора Комунального підприємства “Головний інформаційно – обчислювальний центр” Оксани Мисак.

мисак-1

Так, згідно декларації Оксана Мисак разом із чоловіком володіють землями по всій Україні, а також мають нерухомість та будинок у Києві.

мисак-нерухомість

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Києві є таке тихе та непопулярне угруповання під назвою “Департамент земельних ресурсів КМДА”

Понад 10 гектарів земель тільки на Київщині, а також наділи в Херсонській, Одеській і Харківській областях.

 

мисак-нерухомість2

Як всі ці землі, автомобілі, квартири та будинок у Києві вписуються в роботу на державній службі – загадка не для українця. Але куди дивляться наші сумнозвісні правоохоронні органи – це питання.

мисак-нерухомість3

Що стосується транспорту, то і в Оксани Мисак і в її чоловіка Ігоря Долинського перебуває у власності по автомобілю з дивною оцінкою на момент набуття. Так автомобіль Toyota Auris 2010 року, ймовірно куплений із автосалону, за вдвічі меншу суму.

мисак-транспорт

Навіть старенька Dacia Solenza 2003 року коштує понад $2 тсч, а в декларації вказані смішні $500, яких вистачить хіба що на китайський скутер.

д

Оксана Мисак вказала авторське право на комп’ютерну програму “Плани” та систему реєстрації договорів на виконання топографо-геодезичних робіт. За рік у Держпідприємстві “Центр державного земельного кадастру” пані Мисак заробила 382 тсч 835 грн. Чоловік чиновниці в свою чергу задекларував доходи від аграрної компанії, ймовірно прибутки з десятків гектарів у Макарівському р-ні.

мисак-активи

На рахунках Оксана Мисак і Ігор Долинський мають: 15 тсч доларів, 2 млн грн, 8 тсч доларів, 6 тсч євро та 31 тсч грн.

мисак-активикеш

Чоловік Оксани Мисак Ігор Долинський вказав в декларації кредит у розмірі понад 1 млн грн. під заставу квартири, яку оцінили у 1 млн 262 тсч грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖЯк чиновник КМДА Петро Оленич захоплює Комунальне підприємство “ГІОЦ”

мисак-кредит

Є один такий народний депутат Суто Мамоян, який отримав у власність два елітні автомобілі TOYOTA LAND CRUISER 200 2017 та 2018 року випуску. У своїй декларації кожну автівку він оцінив у 20 тисяч гривень. Ймовірно столичні земельні чиновники пішли тим самим шляхом. Цікавить тільки одне, як вони пояснять НАЗК такі оцінки своїх автівок та володіння землями по всій Україні?

мисак1