Забудовник-аферист під маскою патріота (Частина 2): Днєпропєтровская братва

3 липня 201808:37
Після виходу нашого матеріалу в житті дніпровського “рєшали” В’ячеслава Медяника відбулися суттєві зміни. Його впливові покровителі вирішили миттєво відмежуватися від одіозної фігури. Проте наврядчи їм вдасться замести усі сліди афер, адже задокументованих доказів вистачає. 

Насамперед партнери Медяника прибрали згадки про нього з офіційних даних про власні бізнес-структури. Його було виключено з числа засновників або керівного складу компаній.  Зокрема, формально він більше не має стосунку до фірм “Консонанс Дніпро”, “Антар Плюс”, “Стоунарт” та “Атлант”.

IMG_7931 IMG_7932

IMG_7933 IMG_7934

fir2  firm2

Image 2018-07-03 08-53-53

Нардеп Андрій Денисенко, помічником якого значився Медяник, також оперативно відхрестився від нього. Нині на сайті Верховної Ради ви вже не знайдете згадки про В’ячеслава. Хоча ще кілька тижнів тому він був у числі помічників.

Наше джерело повідомляє, що молодого соціаліста звільнили в тому числі за розкрадання коштів, виділених на формування виборчих штабів.

IMG_7927

До речі, про Денисенка. Наші журналісти намагались отримати від нього коментар, але нардеп навідріз відмовився від спілкування. Народний обранець проігнорував як запити у приймальню, так і офіційні прохання про коментар. Коли ж журналісти зустріли його біля готелю, він банально сховався за спинами охоронців:

Ми змогли поспілкуватися з нардепом Юрієм Березою, якого ми також згадували в попередньому матеріалі. Як і в далекому 2014-ому році Береза випромінює впевненість і спокій. Лінивим жестом відправив охоронця відпочивати побачивши, що до нього підходять журналісти. На відміну від Денисенка, Береза не став ховатися і відкрито та розлого прокоментував ситуацію:

Вячеслав Медяник створивши мертвий “фонд-клон” БФ “МАУ”, таким чином брав участь у ворожій програмі по дескридитації добровольчого та волонтерського руху в Дніпрі. Наразі досконально не відомо дяів він свідомо чи просто був “корисним ідіотом”.

Як бачимо, наш матеріал призвів до серйозного резонансу та відчутно позначився на долі Медяника. Зараз його вирішили сховати подалі від публічного поля і таким чином, убезпечити від кримінального переслідування.

Які ж ще фінансові потоки проходять крізь руки цього ділка? За рахунок яких афер продовжує збільшувати власні статки дніпровський рішала? Ми продовжимо слідкувати за цією справою, аби з часом не вийшло так як часто буває у нашій країні: переформовані аферисти легко повертаються в політику під новими прапорами.