Ігор Смешко нарощує свій президентський рейтинг, а “Сила і Честь” подолала б прохідний бар’єр, якби вибори до парламенту відбулися в січні

3 лютого 202113:50

Минулого тижня Україна отримала свіжі результати всеукраїнського опитування громадської думки від Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу політичної партії “Сила і Честь”.

Громадянам було запропоновано обрати політичну силу, за яку вони віддали б свій голос, якби парламентські вибори відбулися вже у другій половині січня.

“Електоральні настрої населення показали, що Політична Партія “Сила і Честь”, не маючи представництва у нинішньому парламенті, впевнено подолала б прохідний бар’єр з результатом 8,3% підтримки респондентів – це п’яте місце серед усіх партій і перше – серед непарламентських. Цікаво й те, що “Сила і Честь”, “обійшла” парламентську партію “Голос”, яку підтримало 5,6% опитаних.

Результати КМІС також чітко підтвердили підтримку Голови Політичної партії “Сила і Честь” Ігоря Смешка. На запитання “Якби зараз відбувалися вибори Президента України, за якого кандидата Ви б проголосували?” за лідера нашої партії віддали б свої голоси 8,9% тих респондентів, які вже визначилися з вибором.

Неухильне зростання рейтингів Партії та її лідера за нинішніх непростих умов – це результат нашої спільної роботи з розбудови регіональної партійної інфраструктури та молодіжного крила Партії, прискіпливого кадрового підбору, а також розширення кола волонтерських груп.

Ми тверезо оцінюємо ризики втрати незалежності держави на фоні кадрових призначень “високо мотивованих управлінців з низько професійною компетенцією”. Ми прагнемо конструктивних та позитивних змін у державі, ми за патріотичну відповідальність за майбутнє України, за ефективне самоврядування та реальну децентралізацію, за розвиток малого та середньо бізнесу, за міцну економіку та армію”, – заявили в партії.