Хто стоїть за Миколою Злочевським в Україні

12 серпня 202110:47

Знайомтеся – львівський бізнесмен Тарас Керницький. Ексдепутат Львівської облради, помічник народного депутата України Дмитра Яроша, газовий олігарх, який воліє залишатися в тіні. Такий собі сірий кардинал.

Тарас Любомирович є власником ТОВ “Надрагаз”, афілійованої до групи компаній Burisma Group.

Засновником і бенефіціаром цієї компанії був Микола Злочевський, екс-міністр екології в уряді Миколи Азарова, який після Майдану втік із країни.

Наразі кінцевими бенефіціарними власниками, які володіють 50% компанії ТОВ “Надрагаз”, а саме ТОВ “Парі”, є офшорка “ДІЛОРЕТІО ХОЛДІНГЗ ЛТД” за якою стоять Анна та Каріна Злочевські.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Соратник Дмитра Яроша став бенефіціаром ТОВ “Надрагаз” із родичами Колі Злочевського

Анна та Каріна через низку кіпрських офшорок тепер є бенефіціарами 13 компаній: “Еско-Північ”, “Куб-Газ”, “Парі”, “Перша українська нафтогазова компанія”, “Системойлінженерінг”, “Надрагаз”, “Алдеа-Україна”, “Бурізма Сервіс”, “Технокомсервіс”, “Надрагазвидобування”, “Газойлінвест”, “Геоюніт” і “Нафтогазопромислова геологія”.

Крім цього, Антимонопольний комітет на засіданні 5 серпня дозволив ТОВ “Промислова компанія “Газвидобування” Анни та Каріни Злочевських сконцентрувати понад 50% у ТОВ “Техногазіндустрія”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Burisma через “Надрагаз”, яка належить соратнику Дмитра Яроша, розпочала буріння свердловини №14 на Гуцулівському газовому родовищі

Згідно даних, які опинилися в редакції “Фактора” засновником юридичної особи ТОВ “Надрагаз” виступили компанії ТОВ “Парі” та ТОВ “Захід газ”, кінцевими бенефіціарами, яких і є Тарас Керницький разом із Анною та Каріною Злочевськими.

керницький

Тарас Керницький із 2014 до 2016 року був членом Проводу “Правого сектора”. За цей час він неодноразово втрапляв у скандали за що був виключений із націоналістичної організації. З ним пов’язують і вихід Дмитра Яроша з “Правого сектора”.

У ті ж роки Керницький неодноразово намагався блокувати роботу Державної служби геології та надр України через акції протесту, встановлював намети під державною будівлею та активно впливав на Наглядову раду держоргану.

Керницький полюбляє готелі та забудови

Одинадцять ділянок у Львові площею майже 0,8 га, які отримали члени кооперативу, з травня цього року змінили власників. Тепер вони належать ТОВ “Укренерго”, а цільове призначення змінили на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Колишній помічник нардепа Дмитра Яроша та соратник регіонала Миколи Злочевського забудовує Львів

“Укренерго” вже на наступний день після отримання ділянок у власність передало право користування ними для забудови “Бізнес інвест інтернешнл Україна”, яке й звернулося за отриманням містобудівних норм. Згідно з Публічною кадастровою картою, вартість ділянок, де має бути будівництво, становить понад 430 млн грн.

“Укренерго” знаходиться під контролем Олени і Тараса Керницьких.

Наразі Тарас Любомирович є ще й Головою шахової Федерації Львівщини та перебуває в тісному контакті з мером Андрієм Садовим.