“Хто допоможе іноземцю в Україні”: студенти Міжнародного Європейського Університету, провели соціальний експеримент

27 липня 202116:54

Життя настільки непередбачуване, що за будь-яких обставин, ким би ти не був, потрібно залишатись людиною.

Як розповіла виданню “Фактор” одна з авторів ролику Каріна Авраменко, яка є студенткою та заступником президента студентського парламенту, Міжнародного Європейського Університету, наважилася вона на експеримент одразу, після того, як стала свідком неприємної ситуації. Повертаючись із пар додому, вона побачила, як студент-іноземець просив у прохожих грошей на проїзд, бо в нього вкрали гаманець, її настільки це зачепило, що студентка вирішила ініціювати зйомки соціального ролику, щоб підняти тему добра, адже його в наш час на превеликий жаль дуже мало.

“Ще з дитинства батьки вчили мене допомагати іншим, та не залишатись осторонь того, хто знаходиться у біді. Я завжди дотримуюсь їхніх порад, і тут стаю свідком такої ситуації, я просто не можу бути осторонь, мені так жаль тих людей, які стикаються із неприємностями, що я не можу не допомогти, якщо у мене є можливість” – розповідає Каріна Авраменко. 

 У відео, Женева – студент із Нігерії, біля станції метро, підходить до прохожих, та просить грошей на проїзд, оскільки у нього викрали рюкзак, де знаходились всі його речі, в тому числі й гаманець, йому потрібно добратись до готелю де він проживає, а грошей на проїзд не має. Женева – без знання української мови, підходив до прохожих звертаючись до них англійською мовою, та просив допомоги йому.

“У Києві, як, напевно, і в будь-якому іншому місті, багато проблемних соціальних тем, – підкреслила студентка. Зараз ми складаємо план наступних зйомок. Хочемо продовжити роботу в цьому напрямку і звернути увагу киян на те, що поруч з ними є люди, які потребують допомоги”, – наголосила студентка.

Тим самим, студенти Міжнародного Європейського Університету, закликають інших, не стояти осторонь людей, які за певних обставин знаходяться у скрутному становищі, а ставати добрішими, адже ніхто не знає, що вас чекатиме наступного дня

Нагадаємо, Міжнародний Європейський Університет, провів масштабну конференцію, присвячену 25-й річниці з дня прийняття Дня Конституції України.