Хабар, який увійде в історію: спільниця Злочевського отримала аж 5 років умовно!

19 червня 202112:54

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену однією з фігуранток справи спроби підкупу $5-ма млн керівників антикорупційних органів Олени Мазурової.

Їй призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, але звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

мазурова

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Соратник Дмитра Яроша став бенефіціаром ТОВ “Надрагаз” із родичами Колі Злочевського

Колишня очільниця одного з департаментів ДФС України надала слідству важливу інформацію.

Колегія суддів також задовольнила клопотання захисника та скасувала запобіжний захід у вигляді застави, застосований раніше до обвинуваченої. Кошти, які були сплачені як застава, будуть повернуті заставодавцям після набрання вироком законної сили.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Burisma через “Надрагаз”, яка належить соратнику Дмитра Яроша, розпочала буріння свердловини №14 на Гуцулівському газовому родовищі

Відповідно до рішення суду колишня керівниця департаменту ДФС зобов’язана: періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації за місцем проживання, повідомляти уповноважений орган з питань пробації за місцем проживання про зміну місця проживання, роботи або навчання.

6e18ff2-104390815-2400934490009720-9143167584849873317-o

У той же час справу за обвинуваченням інших двох осіб — колишнього першого заступника начальника ГУ ДПС у м.Києві і одного із керівників групи компаній, афільованої з колишнім міністром екології та природних ресурсів часів президента Януковича, — продовжує розглядати суд.


У червні 2020 року Вищий антикорупційний суд арештував третього фігуранта справи про хабар керівництву антикорупційних органів колишню керівницю одного з департаментів Державної фіскальної служби Олену Мазурову і визначив альтернативу застави в 120 мільйонів гривень.