Господарський суд Одеської обл. відкрив провадження у справі про банкрутство футбольного клубу “Чорноморець”

13 січня 202113:14

Наступне судове засідання відбудеться 03 березня 2021 року.

Господарський суд Одеської області відкрив провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Чорноморець”.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу Господарського суду Одеської області.

“24 грудня 2020 року до Господарського суду Одеської області надійшла заява Приватного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Чорноморець” (ПАТ “ФК “Чорноморець”) про відкриття провадження у справі про банкрутство”,- йдеться у повідомленні.

У суді зазначили, що підставою для подання заяви стало рішення позачергових загальних зборів ПАТ “ФК “Чорноморець” від 21.12.2020р., на виконання вимог ч. 6 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства, у зв’язку зі збитковістю, неможливістю виконати грошові зобов’язання перед кредиторами та загрозою неплатоспроможності.

Відтак 11 січня суд ухвалив: відкрити провадження у справі про банкрутство ПАТ “ФК “Чорноморець” за заявою боржника; вести мораторій на задоволення вимог кредиторів; ввести процедуру розпорядження майном боржника; призначити розпорядника майна боржника.

Наступне судове засідання відбудеться 03 березня 2021 року об 11:00 в приміщенні Господарського суду Одеської області.

Нагадаємо, проблеми у “Чорноморця” почалися більше п’яти років тому, після того, як збанкрутував “Імексбанк”, який належить власнику клубу Леоніду Климову. Останнє стало наслідком афери: відразу після отримання рефінансування від Нацбанку з фінустанови були виведені величезні кошти (не менш 9 млрд грн) – шляхом роздачі кредитів підконтрольним структурам. При цьому в якості застав виступало майно клубу – стадіон в парку Шевченка і інші спортивні об’єкти.