Голова Верховної ради впевнений, що другий тур виборів буде

25 жовтня 202014:00

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не сумнівається, що другий тур місцевих виборів в Україні обов’язково відбудеться.

“Безумовно, буде… Сьогодні призупинити виборчий процес, я не ЦВК, але я не бачу ні підстав, ні можливостей це зробити”, – сказав Разумков.

“Тому що ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Я думаю, що ми всі розуміємо, що влада на місцях, особливо і в рамках децентралізації… і в рамках тих викликів, які сьогодні стоять перед місцевою владою… тому важливо, щоб вся вертикаль влади працювала на єдиний результат”, – сказав він.

Голова ВРУ повідомив, що проєкт постанови Верховної Ради, що пропонує не проводити другий тур виборів мерів, вже відкликаний.

При цьому спікер підкреслив, що кожен народний депутат може зареєструвати будь-яку постанову, про що завгодно, “але це не означає, що парламент її прийме”.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, проект постанови №4234 про внесення змін до постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році, який пропонував не призначати і не проводити в період дії карантину повторне голосування, був відкликаний 22 жовтня.