Фахівці групи компаній Win Experts виступили на зустрічі Клубу Будівництва Yong Business Club

6 квітня 202116:12

5 квітня у Києві в БЦ Spaces відбулась зустріч Клубу Будівництва на тему “Інновації в будівництві: матеріали та технології, BIM, експертиза та аудит”.

До неї долучилися провідні експерти, аби обговорити актуальні питання галузі.

На заході виступили такі спікери: комерційний директор ТОВ “Фомальгаут Полімін” Богдан Рублюк, генеральний директор ТМ “ScanyWELL” Геннадій Прощенко, директор приватного науково-виробничого підприємства “СПЕКТР” та керівник напрямку експертизи проєктів групи компаній Win Experts Василь Можар.

бізнес

Вони докладно розповіли про трансформацію ринку будматеріалів, глобалізацію бізнесу: досвід виводу компанії на міжнародний ринок. Також зупинилися на сучасних методах обмірів та обробки вихідних даних, 3D моделюванні будівлі при проєктуванні.

Крім того, приділили увагу судово-технічній будівельній експертизі та будівельному аудиту: практичним кейсам для бізнесу.

Так, Василь Можар ознайомив присутніх із організацією проведення цієї експертизи. Також пояснив, чому нині запрошуються до роботи не Інститут Судових Експертиз, а наймають звичайних експертів із комерційних організацій, які нині виконують ту ж саму функцію. І це робить здорову конкуренцію на ринку в даному напрямку роботи.

клаб

Також він розповів, які експертизи виконує група компаній Win Experts: експертиза доступності приміщень; експертиза невід’ємних поліпшень приміщень; судово-технічна експертиза із якості виконаних робіт у відповідності до вартості, проєктної документації та фактично виконаного обсягу робіт. І у яких випадках потрібно застосовувати ту чи іншу експертизи.

Автор: Юрій Іванов