Директор Пiвденно-Захiдної залiзницi призначив своїм заступником Генерального прокурора “ДНР”

30 грудня 201913:20

У грудні 2019-ого на посаду директора Південно-Західної залізниці (ПЗЗ), що входить до структури АТ “Укрзалізниця” призначено одіозного Григорія Бевза.

Фактордетально вивчив даного персонажа та дізнався про його зв’язки з Андрієм Альошою (людиною Януковича-молодшого) та другом кримінального авторитета Армена Горловського.

Про захмарні статки Бевза можна прочитати в матеріалі: Мільйони на рахунках, дорогоцінності та тисячі гектарів землі. Е-декларація директора Південно-Західної залізниці.

Григорiй Анатолiйович не перестає дивувати. Не встиг “Фактор” опублікувати аналіз його е-декларації, як новоспечений директор почав лобіювати призначення своїм заступником із безпеки (заступникдиректора Пiвденно-Захiдноi залiзницi з безпеки – ред.) прихильника “руского мiра” Сагунова Iгоря Михайловича.

c3ed9810057fe96d2f866a8e2f3efe60_768x405

Цікаво, що Сагунов перебуває в АТ “Укрзалiзниця” рядовим фахiвцем в Департаментi безпеки, у той же час вже 2 тижнi він знаходиться в Пiвденно-Захiднiй залізниці, i його Бевз представив колективу, як в.о. заступника директора.

Сагунов не пересiчна особистiсть.

Ігор Михайлович Сагунов народився 17 січня 1963 року в місті Макіївка. В органах прокуратури Донецької області працює з 1992 року. У різний час обіймав посади прокурора Будьонівського району Донецька, заступника прокурора Макіївки і м.Донецька. З 2005-ого по 2006-ий рік працював в апараті прокуратури Донецької області. З 2006-ого року очолював прокуратуру Ворошилівського району м. Донецка. Наказом Генерального прокурора України від 05.04.2012 Ігор Сагунов призначений на посаду прокурора м. Донецька.

сагунов

В 2014-ому роцi був відвертим прихильником “руского мiра” i  активістом на мiтингах в Донецьку.

Нам вдалося розшукати список кандидатур в “уряд” так званої “ДНР”, де Ігоря Сагунова Кремль редомендує на посаду Генерального прокурора окупованої частини Донецької області.

прокурор-днр

На територiї підконтрольній Україні Ігор Сагунов з’являється в 2017-ому роцi, розпочавши дiяльнiсть в ДП “Артемсiль”.

Лобiювання таких “кадрiв” підтверджує зв’язки Григорія Бевза зі “смотрящим” сім’ї Януковичів Андрієм Альошою.