“ДТЕК Нафтогаз” в 2020 році вкладе в буріння близько 3 млрд грн

21 жовтня 202012:24

ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” в 2020 році вкладе в буріння п’яти глибоких свердловин близько 3 млрд грн.

Про це пише “Фактор” з посиланням на генерального директора компанії Ігоря Щурова.

За його словами, які цитує прес-служба компанії, “ДТЕК Нафтогаз” цього року вже завершив буріння трьох свердловин і продовжує будівництво ще двох.

Так, нещодавно компанія завершила буріння свердловини №59 глибиною 5245 м на Мачухському газоконденсатному родовищі. Газові поклади родовища мають карбонатну природу і характеризуються аномально високими пластовими тисками – понад 1000 атм і температурою на забої 160-170 °С.

У прес-службі зазначають, що раніше такі свердловини на родовищі будувалися до року і більше, але за рахунок використання передових технологій термін буріння був скорочений до 141 діб. Буровим підрядником виступило ТОВ “Сервіс-Ойл” з установкою Drillmec-350, оснащеною системою верхнього приводу Top Drive.

Нагадаємо, “ДТЕК Нафтогаз” в 2019 році збільшив видобуток природного газу на 0,7% в порівнянні з 2018 роком – до 1,66 млрд куб. м.

“ДТЕК Нафтогаз” – операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі групи “ДТЕК”. Є найбільшою приватною газодобувною компанією в Україні. У портфель її активів входять “Нафтогазвидобування” і “Нафтогазрозробка”, які здійснюють розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.