“Dim Group” Насіковських: Поліція розслідує діяльність одіозного забудовника

25 листопада 202107:49

Брати Насіковські – спортсмени з Броварів, які вже не перший рік забудовують столицю.

Наразі слідство перевіряє інформацію про те, що особи КМДА, ДАСІ, Державної авіаційної служби України та інших органів влади та управління, з використанням службового становища, всупереч інтересам служби, діючи в інтересах суб’єктів господарювання, які пов’язані з керуючими партнерами девелоперської структури “Dim Group”, протягом 2014-2020 років надавали дозвільні документи з порушенням вимог чинного містобудівного законодавства, чим спричинили тяжкі наслідки державним інтересам, що охороняються законом.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЖК “А 136”: Кримінальна драма братів Насіковських

По одному з ЖК на вул. Вишгородська, 47-Ж встановлено, що територія забудови частково потрапляє до скверу Кристерова гірка, у зв’язку з чим під час виконання підготовчих робіт проходили протестні акції мешканців прилеглих будинків. Згідно з рішенням Київради від 12.12.2019, договір оренди ділянки розірвано, ділянці площею 1,09 га на вул. Вишгородській 47-Ж надано статус парку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У будь-якій незрозумілій ситуації – став рекламу в Youtube. Як столичний забудовник Насіковський вляпався в кримінальну справу

Зазначимо, що надалі суд рішення Київради скасував.