Денисова: У Криму з політичних мотивів переслідують 93 татар

20 липня 202113:59

За її словами, тисячі татар були змушені покинути півострів через дії “влади” анексованого Криму.

У Криму продовжують переслідувати за політичними мотивами 93 кримських татар. При цьому тисячі татар були змушені покинути півострів через дії “влади” анексованого півострова. Про це заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

За її словами, 78 татар зараз відбувають незаконне покарання на території країни РФ: 36 з них вже засуджені, 42 – перебувають під слідством.

“Тисячі кримських татар були змушені покинути півострів через дії країни – окупанта. 93 кримських татар РФ переслідує з політичних мотивів. З них 78 відбувають незаконне покарання на території країни-окупанта: 36 з них вже засуджені, 42 – перебувають під слідством”, – зазначила Денисова.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи прийняти резолюцію, яка визнає переслідування кримських татар в окупованому Криму.

У документі ПАРЄ закликає Росію звільнити Крим, скасувати рішення про заборону діяльності Меджлісу кримських татар, Мустафи Джемілєва і Рефата Чубарова, а також звільнити всіх незаконно ув’язнених.