День Італії в Торгово-промисловій палаті України

16 вересня 202108:55

Італія входить до трійки наших ключових партнерів в ЄС.

Про це пише “Фактор” із посиланням на пресслужбу президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова.

стефан

“Для укріплення надійного партнерства Торгово-промислова палата України в співпраці з Confindustria Ucraina провели онлайн бізнес-форум на високому представницькому рівні. Посли Італії та України П’єр Франческо Зазо та Ярослав Мельник, голова Ukraine Invest Сергій Цівкач та заступник голови Фонду державного майна України Тарас Єлейко взяли участь у заході, метою якого було ознайомлення італійського бізнесу з новими можливостями розвитку бізнесу, залученню інвестицій в Україні”, – розповідає Геннадій Чижиков.

1

На окрему зустріч запросили представників 20 найбільших італійських кампаній, які успішно працюють на українському ринку.

генн

“За участі віце-прем’єрки з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної нам вдалася щира розмова про особливості роботи італійського бізнесу в Україні. Про те, чому обрали саме нашу країну для бізнесу і над якими питаннями потрібно працювати.

Нам важливо почути голос бізнесу, щоб зробити Україну привабливішою для міжнародних інвесторів. Обговорили болючі моменти й успіхи іноземних кампаній в Україні.

Домовились разом формувати сприятливий інвестиційний клімат в нашій країні”, – резюмує Геннадій Чижиков.

бригада

марко

ген