ДБР припускає причетність Лероса до підпалу його автомобіля. Нардеп заявив про “брудну кампанію” проти себе

14 вересня 202110:18

У Державному бюро розслідувань заявили, що в мережі Інтернет у понеділок, 13 вересня, з’явилося відео, на якому людина, начебто схожа на народного депутата Гео Лероса, за грошову винагороду підшукує співучасників для імітації нападу на себе задля створення ілюзії погроз.

Про це пише “Фактор” із посиланням на ДБР.

Зазначається, що “дії людини на відео можуть містити ознаки кримінального злочину”.

У бюро заявляють, що відео під назвою “Появились новые подробности в поджоге Mercedes Benz Лероса” опублікували 13 вересня 2021 року на одному із телеграм-каналів.

“На відео зафіксовано особу, що зовні схожа на народного депутата Гео Лероса, яка за грошову винагороду підшукує співучасників для вчинення кримінального злочину, а саме — імітації нападу на себе особисто задля створення ілюзії погроз, нібито, за політичну діяльність та з метою дискредитації органів державної влади”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Також на відео ця людина начебто обговорює зі співрозмовником план використання цієї ситуації як інформаційного приводу для подальших публічних виступів.

У ДБР зазначають, що за таких обставин дії людини на відео можуть бути кваліфіковані за ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) та ч. 2 ст. 384 КК України (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу).

У бюро стверджують, що проінформували про це офіс генерального прокурора для надання правової оцінки та внесення інформації в Єдиний реєстр досудових розслідувань.