Чижиков: Відбудувати зруйновану економіку необхідно якнайшвидше

10 вересня 202110:17

Стратегія розвитку Донеччини та Луганщини на порядку денному.

Про це пише “Фактор” із посиланням на пресслужбу президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова.

Залучати інвесторів в ці регіони – надважлива місія. Адже відбудувати зруйновану економіку необхідно якнайшвидше. Це дозволить нам підсилити економічне зростання держави загалом. Частка Донбасу у валовому внутрішньому продукті України становила близько 15 відсотків, а в експорті – 25 відсотків.

рез

“Повернутися до цих показників й перевищити їх вдасться в разі успішної реалізації Стратегії економічного розвитку Донеччини та Луганщини до 2030 року.

Радий вітати в Торгово-промисловій палаті віце-прем’єр-міністра України, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова. Вдячний за презентацію Стратегії для представників дипломатичного корпусу.

Певен, що Донецька та Луганська області стануть територією пріоритетного розвитку, з найсприятливішими умовами для малого та середнього бізнесу.

Міністерство з питань реінтеграції зробили масштабну роботу для підготовки цього документу. Безпека – ключова умова для реалізації задуманого і шлях до збільшення інвестицій. Ми підтримуємо реалізацію Стратегії й сприятимемо залученню міжнародного бізнесу.

Важливо, що окрему увагу приділили ринку праці. Нові робочі місця й підготовка кваліфікованих кадрів вирішують одну з головних проблем бізнесу – наявність робочих рук”, – резюмує Геннадій Чижиков.

донбас