“Чутки різні ходять”, – Корнієнко прокоментував повідомлення про можливість заміни Разумкова на Стефанчука

12 лютого 202109:03

Президент України Володимир Зеленський незадоволений самостійністю спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова і хотів би замінити його на посаді голови парламенту віцеспікером Русланом Стефанчуком.

Про це він заявив 11 лютого на брифінгу після з’їзду партії, передає кореспондент видання “Фактор“.

Голова партії “Слуга народу” і заступник голови цієї фракції в парламенті Олександр Корнієнко заявив, що конфронтації між ними не бачив.

Голова партії “Слуга народу” і заступник голови цієї фракції в парламенті Олександр Корнієнко назвав чутками повідомлення про ймовірну заміну Дмитра Разумкова на Руслана Стефанчука на посаді спікера Верховної Ради.

10 лютого 2021 року “Українська правда”, посилаючись на свої джерела, повідомила, що президент України Володимир Зеленський незадоволений самостійністю голови парламенту Разумкова. У статті йдеться про те, що для Зеленського важливий контроль над парламентом, а перехід Разумкова “з розряду менеджерів президентської вертикалі в розряд самостійних суб’єктів політики” спровокував конкуренцію із президентом.

“Чутки різні ходять про різні кадрові і не кадрові процеси. Давайте дивитися на реальну ситуацію: парламент працює, ми вчора обговорювали порядок денний наступного тижня, ми це робимо час від часу із президентом. Не бачив я ніякої конфронтації ні між президентом і Разумковим, ні між Разумковим і Стефанчуком, ні між мною і Арахамією, ні між Арахамією і Разумковим”, – сказав Корнієнко.

У зв’язку із цим Зеленський хотів би, щоб крісло спікера зайняв віцеспікер Стефанчук, стверджували співрозмовники видання.

“Будь-які трикутники, квадрати і шестикутники беріть – усюди була конструктивна атмосфера, ми довго обговорювали ті закони, які непокоять суспільство: “євробляхи”, закон про зброю. Ми не обговорювали, хто кого хоче призначити або зняти. Тобто поки це дійсно з області чуток”, – додав він.