Черга на нову Toyota Tundra складає 1,5 року

25 листопада 202111:25

У США черга на пікап Toyota Tundra нового, третього, покоління, досягла вже 1,5 року. У продажу він з’явиться в грудні 2021 року.

Нова Toyota Tundra дебютувала в червні поточного року. У базовій комплектації вона буде коштувати 35 950 доларів, тобто на 1 925 доларів дорожче, ніж модель другого покоління. Однак підвищення ціни не відлякало покупців.

Навпаки, за новим пікапом Tundra вже вишикувалися великі черги. І це при тому, що його продажі почнуться тільки в грудні. Покупцям доведеться чекати від 4 місяців до 1,5 року, залежно від обраної комплектації і обладнання.

Найдовше доведеться чекати покупцям топової версії Tundra TRD Pro – від 9 місяців до 1,5 року. На решту комплектації черга поки що не перевищує 9 місяців.

Цікаво, що раніше Toyota Tundra не входила в число лідерів з продажу серед пікапів. Наприклад, в 2020 році вона навіть не увійшла в 20 найбільш продаваних в США позашляховиків і пікапів.

Але Tundra нового покоління, схоже, зможе змінити ситуацію. Цей пікап отримав серйозні зміни в дизайні і в салоні. Крім того, він оснащується новими технологіями і системами допомоги водієві.