Аваков надасть докази невинності нацгвардійця Марківа

30 серпня 202012:10

Глава МВС назвав дату спецбріфінгу у справі засудженого в Італії українця.

Глава МВС України Арсен Аваков зателефонував у в’язницю Мілана бійцю Нацгвардії Віталію Марківу і обговорив з ним підготовку до засідання апеляційного суду 29 вересня.

Міністр зазначив, що мав розмову з засудженим українцем, щоб надати йому підтримку і дати важливу інформацію безпосередньо, не через адвокатів.

Аваков написав, що 31 серпня спільно зі слідчими у справі Марківа виступить на спецбріфінгу для українських і закордонних ЗМІ. Він пообіцяв представити нові факти від українських слідчих про вбивства перекладача з РФ Андрія Миронова і фотокореспондента з Італії Андреа Рокелле в 2014 році на Донбасі, в яких звинуватили українця.

Він написав, що оприлюднить факти “які не взяті до уваги” судом в Італії, який засудив українця до тюремного ув’язнення терміном 24 роки.

Планувалося, що апеляційний суд Ломбардії розгляне скаргу адвокатів Марківа навесні, але засідання перенесли через пандемію коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про роль Папи Римського в звільненні українця Віталія Марківа.

Володимир Зеленський на зустрічі з главою уряду Італії Джузеппе Конте розповів про невинність нацгвардійця Віталія Марківа.