Audi Q7 за 30 тсч грн і 746 тсч грн зарплати. Декларація заступника міського голови Жмеринки з питань діяльності виконавчих органів Анатолія Білоуса

13 квітня 202112:15

Анатолій Віталійович Білоус – заступник Жмеринського міського голови, поціновувач різних політичних сил, від “Європейської солідарності” Петра Порошенка до ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

білоу білоус

З даних у системі You Control Анатолій Білоус є засновником у ТОВ “Майстер ТТ” і гаражно-будівельному кооперативі “Необхідність”.

Цікаво, що компанія “Майстер ТТ” спеціалізується на “будівництві інших споруд, знесенні та підготовчих роботах на будівельному майданчику”. Дана ТОВ-ка має статутний капітал у розмірі 500 тсч грн. Варто зазначити, що ТОВ “Майстер ТТ” має податковий борг у розмірі 32 тсч грн.

Анатолій Білоуса вже не перший рік місцеві мешканці називають тендерним королем. І справді, ТОВ “Майстер ТТ” часто активно бере участь у державних тендерах, як наприклад “Капітальний ремонт приміщень будівлі (корпус 2) дошкільного навчального закладу № 7 “Ромашка” по вул. Космонавтів, 139 в м. Жмеринка Вінницької області” або “Поточний ремонт внутрішних приміщень ДНЗ №4 за адресою: вул. Інтернаціональна, 14, м. Жмеринка“.

Згідно декларації чиновника наразі він займає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

1

 

Анатолій Білоус є власником кількох житлових будинків площею 57,2 м.кв. і 82 м.кв., а також земельних ділянок: 2500 м.кв., 1070 м.кв., 695 м.кв., 558 м.кв.

2  3

Не менш цікавим є й той момент, що чиновник Білоус придбав елітний позашляховик Audi Q7 усього за 30 тсч грн.

авто

Проте, як бачимо ціна даного автомобіля на українських сайтах набагато більша. До того як позашляховик, який коштує близько $14000, вдалося придбати за трохи більше $1000, виникає купа запитань.

ауді

Заробітна плата Анатолія Білоуса склала приблизно 62 тсч грн на місяць, у сумі за рік – це 746 тсч 979 грн.

доходи

Фактор” продовжить пильно стежити за діяльністю даного чиновника та моніторити тендерні закупівлі по регіону аби оперативно інформувати українців про не чистих на руку чиновників.