Арбітраж на $3,5 млрд. Мін’юст винайме юристів для суду з китайськими інвесторами Мотор Січ

21 січня 202120:40

Україна винайме юристів для захисту в суді проти китайських інвесторів ПАТ Мотор Січ.

У 2021 році Міністерство юстиції України закупить юридичні послуги для захисту інтересів України за позовом китайських інвесторів ПАТ Мотор Січ на $3,5 млрд. Відповідне розпорядження Кабміну від 20 січня опубліковано на Урядовому порталі.

“З метою забезпечення захисту прав та інтересів України під час розгляду в закордонних юрисдикційних органах справи за участю іноземного суб’єкта та України на підставі відповідного рішення міжвідомчої робочої групи дозволити Міністерству юстиції України здійснити в 2021 році закупівлю юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України в справі за позовом акціонерів ПАТ Мотор Січ до держави Україна”, – йдеться в тексті документу.

Нагадаємо, що 5 грудня, китайські інвестори ПАТ Мотор Cіч поінформували український уряд про своє звернення до міжнародного арбітражу проти держави Україна.

Їх інтереси в інвестиційному спорі з метою стягнення з держави Україна збитків у розмірі $ 3,5 млрд представлятимуть міжнародні юридичні компанії WilmerHale, DLA Piper та Bird & Bird.