Актуальні питання проєктування, експертизи проєктно-кошторисної документації та будівництва (Відео)

18 лютого 202121:00

Сьогодні, 18 лютого пройшов он-лайн семінар “Актуальні питання проєктування, експертизи проєктно-кошторисної документації та будівництва”.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу Національного експертно-будівельного альянсу України.

“З величезним задоволенням ми знову повернулися до втілення улюбленого нашого проєкту – серії освітніх семінарів з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва!

До початку карантинних часів ми збирали представників будівельної спільноти, органів місцевого самоврядування, експертів, виробників будматеріалів, проєктувальників та архітекторів на офлайн-семінарах у всіх куточках України. Але ситуація з коронавірусом внесла свої корективи, і ми перемістилися в онлайн-простір.

Ми продовжуємо залучати цікавих спікерів, піднімати актуальні питання галузі, знайомити усіх зацікавлених з інноваціями у сфері будівництва та архітектури, відповідати на питання, як в період кризи продовжувати зростати та перемагати.

Сьогодні, 18 лютого, провели черговий вебінар з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва, на який зареєструвалися кілька десятків учасників з усіх куточків України. Особливу увагу приділили BIM-інструментам. Адже це дозволяє економити до 80% часу та коштів під час реалізації будівельних проєктів на всіх етапах – від проєктування до будівництва та експлуатації!

Говорили сьогодні про таке:

Нові зміни у містобудівному законодавстві (Володимир Николин, начальник сектору з проведення експертизи ТОВ “Проексп”);

Будівельна судова експертиза та будівельний аудит (Василь Можар, директор будівельної експертизи “СПЕКТР”);

Зменшення помилок під час замірів і розрахунків об`ємів робіт і матеріалів – Bentley ContextCapture (Андрій Червонюк, експерт CAD / BIM SOFTPROM Distribution Gmbh),

Dassault 3DExperience – всі дані про будівельний проєкт в одному місці: зменшення помилок і ризиків, збільшення продуктивності (Дмитро Кремезь, експерт CAD / BIM SOFTPROM Distribution Gmbh);

Сучасні методи обмірів та обробки вихідних даних, 3D модель будівлі при проєктуванні (Олександр Панасенко, головний інженер ТМ “ScanyWELL”);

Нові виклики до будівельної галузі: Закон України від 02.09.2020 № 850-ІХ (Сергій Рубальський, директор ТОВ Глобал Сертифік, ліцензійний партнер DEKRA).

Ми вели запис вебінару, тому усі, в кого не вийшло до нього долучитися, зможуть передивитись відео за посиланням.

Тут же, за посиланням, можна отримати презентації спікерів”, – резюмують у пресслужбі НЕБАУ.