Адміністрація YouTube заблокувала канал Трампа

13 січня 202114:22

Аккаунт президента США заблоковано, як мінімум на тиждень.

Адміністрація відеохостингу YouTube заблокувала канал президента США Дональда Трампа як мінімум на тиждень.

У сервісі повідомили, що акаунт Трампа заблоковано через порушення політики компанії на тлі побоювання нового загострення ситуації в країні.

Відеохостинг, що належить Google, попередив, що ці дії є попередженням для каналу американського президента і наступні порушення можуть призвести до постійного блокування його акаунта.

“Після перевірки і на тлі занепокоєння щодо постійного потенціалу насильства ми видалили новий контент, завантажений на канал Дональда Дж. Трампа, за порушення нашої політики. Сьогодні він отримав перше попередження, і йому тимчасово заборонено завантажувати новий контент протягом “мінімум” 7 днів”, – йдеться в повідомленні адміністрації YouTube.

Також служба безпеки відеохостингу вимкнула коментарі на каналі Трампа.

Водночас у компанії не уточнили, який саме контент порушує її політику.

Нагадаємо, адміністрація соціальної мережі Twitter запровадила постійне блокування акаунта президента США Дональда Трампа.

У контексті останніх подій у країні, пов’язаних зі штурмом Капітолію 6 січня, два твіти Трампа, зроблені 8 січня, адміністрація соцмережі розцінила як такі, що порушують її політику у частині заборони на прославляння насильства.

Пізніше Google видалив зі свого магазину соціальну мережу Parler, яка є популярною серед прихильників американського президента. Також відомо, що Discord заблокував проурядовий сервер The Donald, на якому спілкувалися прихильники Трампа.