Адміністрація ринку “Столичний” перекручує та маніпулює фактами

21 грудня 202011:20

При передачі справ і посади новопризначеному директору був підписаний акт із зазначенням відсутності будь-яких претензій або питань до попереднього керівника з боку ТОВ “Ринок сільськогосподарської продукції “Столичний”, його акціонерів, нового директора, головного бухгалтера та інших ключових посадових осіб.

Про це заявив колишній директор ринку Олексій Чумак.

Нове керівництво ринку “Столичний” не мало доступу до документів та інформації, яку воно коментує, а також не приймало участі в зборах акціонерів.

“Дмитро Долгушевській дійсно працював в команді ринку досить тривалий час… Але за часів мого керівництва Долгушевській точно не мав доступу до документів та інформації, яка коментується ним в інтерв’ю. Більш того, він жодного разу не був присутній на загальних зборах і не міг знати про відносини підприємства з акціонерами”, – заявив Чумак.

Chumak

За словами колишнього керівника, за 8 років роботи в якості директора він провів більше 70 загальних зборів з різних питань. Участь у цих зборах завжди брали всі акціонери – через уповноважених представників. Збори підтверджували й звіти про результати роботи.

“Я здивований наведеними їм фактами, адже переважна їх частина – це абсолютні маніпуляції або навіть відверта брехня. Людина спотворює навіть досить просте питання, наприклад, говорить про збереження новим керівництвом попередньої команди проєкту. Адже за фактом, крім мене, звільнилися за власним бажанням або з ініціативи роботодавця 13 ключових працівників підприємства… Також не чув я і про “купу кримінальних справ”, про які він говорить… Можливо, вони десь тільки замислюються. Як не чув і про недоїмки і виведення грошей на “ліві” компанії”, – сказав Чумак.

Він додав, що майже щорічно відомі аудиторські компанії проводили професійний аудит в інтересах акціонерів.

“Тут, можливо, хтось хоче видати бажане за дійсне. Ми кілька разів проходили комплексні перевірки контролюючих органів, і фахівці не сумнівалися в правдивості фінансових операцій і не знаходили ознак нікчемності в наших розрахунках і договорах… Крім того, майже щорічно проводився професійний аудит в інтересах акціонерів відомими аудиторськими компаніями – результати власників повністю задовольняли… При передачі справ і посади новопризначеному директору був підписаний акт із зазначенням відсутності будь-яких претензій або питань до мене з боку ТОВ “Ринок сільськогосподарської продукції “Столичний”, його акціонерів, нового директора , головного бухгалтера та інших ключових посадових осіб”, – зазначив колишній директор ринку.

За його словами, реальні результати роботи ринку кардинально відрізняються від тих показників, які озвучило нове керівництво. А значний залишок перехідних коштів за минулий рік дозволяв підприємству будувати нові торгові площі або погасити і реструктурувати значну частину фінансових зобов’язань.