8-ий день акції “Продаєш і купуєш на “Столичному”- фінансуєш війну на Донбасі”

27 грудня 202011:18

У Києві вже 8-ий день поспіль проходить безстрокова акція протесту біля ринку “Столичний”.

Про це повідомляє кореспондент “Фактора” з місця події.

Активісти розповідають громадянам, які їдуть на ринок, що він належить кримінальному авторитету Юрію Іванющенку, більш відомому під прізвиськом “Юра Єнакіївський”. Цей поплічник Януковича ховається від українських правоохоронних органів в Росії, а його статки є джерелом фінансування російської армії і сепаратистів на Донбасі.

3

На ринку закуповують продукти роздрібні торговці і продають їх киянам. Таким чином столичні жителі, самі не усвідомлюючи того, фінансують війну проти України.

4

Добровольці просять людей не їздити на ринок, та застерігають, що з 1 січня 2021 року всі автомобілі, які будуть відвідувати ринок “Столичний”, опиняться в електронній базі “Я підтримую окупантів”.

5

Також, стало відомо, що по формальним власникам ринку, а саме членам угруповання Юри Єнакієвського, заведене кримінальне провадження та арештовані рахунки.

1

Історія навколо ринку “Столичний“, який є другим за величиною оптовим сільськогосподарським ринком в Україні, є дійсно показовою, адже команда втікача Януковича в Україні дуже міцно тримає позиції.