50 га лісу на 100 млн грн: У Київській обл. викрили схеми розкрадання елітних земель

5 липня 202116:21

Зловмисники намагалися вивести з держвласності територію лісового фонду у Вишгородському районі.

Служба безпеки України викрила схему незаконної приватизації державних земель у Київській області. Зловмисники намагалися вивести з держвласності 50 га лісового фонду у Вишгородському районі орієнтовною вартістю понад 100 млн грн.

Про це пише “Фактор” із посиланням на СБУ.

“СБУ зупинила зловмисників, які хотіли захопити 50 га державного лісу на елітних землях Київщини”, – йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ встановили, що зловмисники намагалися вивести з держвласності територію лісового фонду у Вишгородському районі. Її площа – 50 га, а орієнтовна вартість – понад 100 млн грн.

До оборудки за хабарі вони залучили посадових осіб Держгеокадастру у Київській області, Вишгородській РДА та Вищедубечанського лісгоспу.

У рамках кримінального провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями злочинної діяльності фігурантів. Під час обшуків були вилучені документи, що підтверджують протиправний характер їх діяльності.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч.4 ст. 190 (“Шахрайство”) та ч. 2 ст. 364 (“Зловживання владою або службовим становищем”) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри організаторам та співучасникам протиправної діяльності.