ЗМІ: Савченко звинуватять в підготовці військового перевороту в Україні

13 березня 201812:02

У “справі Рубана” з’явилися шокуючі подробиці. ЗМІ опублікували матеріали, згідно яких Володимир Рубан є далеко не головним фігурантом цієї справи. Натомість в підготовці перевороту звинуватять Героя України Надію Савченко.

“Історія почала розвиватися ще півроку тому, коли Савченко обговорювала з декількома високопоставленими офіцерами ГУР Міністерства оборони на чолі з “Кедром” (він же майор 8-го полку спецназу ГУР Павло Балів) можливу зміну ситуації в країні. Загальна канва обговорення була така, що в Україні потрібно наводити порядок, патріотично налаштовані офіцери незадоволені корумпованою владою Порошенко. І, за певних обставин, могли б допомогти політикам-патріотам повалити антинародний режим”, – пише видання “Страна” з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Новоявлені “декабристи” зі спецназу ГУР чогось запитали Савченко – чи є у неї можливості завести зброю з “ДНР” для здійснення цього задуму. Джерело “Страни” не змогло пояснити – чому Надія не задалася логічним питанням – навіщо українським військовим для здійснення перевороту в Києві була потрібна зброя аж з Донецька. Невже не можна було просто взяти в своїй же частині?

Замість цього вона звернулась до Рубана, якого незабаром познайомила з “Кедром”. Спільна зустріч відбулася в столичному готелі “Амбассадор”. Формальним приводом для розмови стало питання обміну полонених. “Кедр” сказав, що у нього в полоні в Луганську знаходиться кілька бійців і він хотів би їх обміняти. З цього і почали обговорення при зустрічі з Рубаном, але потім швидко перейшли до основної теми – підготовці військового перевороту в Києві, для чого, за словами військових, їм кров з носу потрібно трохи зброї саме з “ДНР”. Рубан пообіцяв, що домовиться про це з Захарченком і так званим “міністром доходів і зборів ДНР” Тимофєєвим (“Ташкентом”).

До підготовки перевороту залучили високопоставленого військового, командира великого підрозділу ЗСУ, який запросив за свою участь 2 млн доларів.

“Варто зазначити, що ці, всі попередні і всі наступні розмови фіксувалися на відео. Тобто фільмотека буде викладена багата”, – запевняє джерело.