Журналісти: Таємний “Кедр” зі “справи Рубана” – майор, що організував ліквідацію Гіві і Мотороли

11 березня 201814:55

Журналісти оприлюднили інформацію, згідно якої загадковий “Кедр”, чиє завдання нібито виконував Рубан, є майором полку спецільного призначення Збройних Сил України.

“Кедр” – це майор Павло Балов з того самого восьмого окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України, який дислокується в Хмельницькому, як військова частина А0553, і який насправді знаходиться в розпорядженні Головного управління розвідки Міністерства оборони України”, – написав журналіст Володимир Бойко у своєму ФБ.

“Балов – повний кавалер Ордена Богдана Хмельницького, свої нагороди він отримав за виконання специфічних завдань на території Донецької та Луганської областей в 2014 – 2016 роках. Зокрема, саме йому приписують ліквідацію “Гіві” і “Мотороли”. Але лихі язики стверджують, що насправді головною діяльністю Павла Олександровича є забезпечення кримінального бізнесу керівництва ГУР МО: торгівлі зброєю, транспортування нелегальних вантажів, охорони наркотиків, що прямують з Афганістану до Європи через Росію і Україну” – продовжує Бойко.

“Кедр” також відомий тим, що здійснив ліквідацію Армена Багіряна, командира 13 батальйону народної міліції «ЛНР».

“Кедр визнав, що це він ліквідував Баггі. Пізніше від одного високопосадовця я дізналася, що Баггі Кедру замовили Матіос і ще двоє людей, і коштувала ця операція 20 тис. баксів”, – повідомила журналістка Ольга Решетилова у своєму ФБ.

Нагадаємо, Рубан в суді заявив, що виконував завдання військового з позивним “Кедр”.