Гнап йде з журналістики, щоб балотуватися до Верховної Ради

26 червня 201811:35

Корупціонерів у владі не стає менше, виганяти з політики нечистих на руку можна тільки зсередини, заявив автор низки резонансних розслідувань, журналіст проекту “Слідство.інфо” Дмитро Гнап.

Співробітник телевізійного проекту розслідувань “Слідство.Інфо” Дмитро Гнап заявив у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook, що залишає журналістику і йде в політику.

“Обов’язково візьму участь в парламентських виборах. Щодо президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об’єднатися заради праймеріз, на яких – вибрати кращого і гідного кандидата, якого ми всі підтримаємо. Особисто я готовий взяти участь в президентських праймеріз. Хоча ця ідея видається мені абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ “, – сказав Гнап.

Він також написав в пості під відеороликом, що його колишні колеги, журналісти, які раніше пішли в політику, все ще залишаються в меншості, але незважаючи на це, їм чимало вдалося.

“Вдалося б набагато більше, якби їх не було так мало у владі. Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? З більш ніж 400? Тому я прийняв рішення покинути журналістику. І йти в політику. Я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще 2 тисячі корупціонерів. Але бачу, як з року в рік вони все спокійніше себе почувають. і нагло сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само будуть красти наші податки і наше спільне майно “, – зазначив Гнап.

“Чим більше їх там, а нас там менше, тим довше триватиме ця безнадійність. Тим більше людей поїде з країни. Чим більше нас там, а їх там менше, тим більше шансів на справжні зміни. Це не політологія. Це фізика, друзі. природа не терпить порожнечі. Якщо порожнеча не заповнюється твердим речовиною, вона заповнюється лайном. Тому пора викидати лайно з влади “, – додав він.