Жінки мільйонерів: Дружина азербайджанського банкіра витратила 16 млн фунтів

8 листопада 201817:26

У Лондоні відпустили під заставу дружину азербайджанського банкіра, яку звинувачують у розкраданні.

Вона витратила 16 мільйонів фунтів в Harrods.

Високий суд Лондона відпустив під заставу звинувачену Гаджиєву, дружину азербайджанського банкіра Джахангира Гаджиєва.

Сума застави склала 500 тисяч фунтів стерлінгів. Гаджиєвій потрібно буде кожен день відмічатися в поліції. Також їй заборонили виходити з дому після дев’ятої години вечора, наближатися до міжнародних вокзалів і аеропортів, а також виїжджати за межі Лондона.

Untitled design

55-річна Заміра Гаджиєва була зарештована в Лондоні 6 листопада за запитом Азербайджану. Вона знаходиться в міжнародному розшуку, як збвинувачена у кримінальній справі свого чоловіка. Їй загрожує екстрадиція на батьківщину.

Одночасно британська влада перевіряє й Гаджиєва в рамках прийнятого в 2017 році закону “Про доходи невстановленого походження”. Зокрема, їх цікавить вілла Гаджиєвої в лондонському районі Найтсбридж і її витрати в універмазі Harrods – з 2006 по 2016 роки, де вона витратила там 16,3 мільйона фунтів.

Гаджиєва стала першою людиною, яку британська влада перевіряє за законом “Про доходи невстановленого походження”. Він дозволяє конфіскувати майно, власник якого не може пояснити джерело свого стану. У Гаджиєвої за цим законом вже заарештували ювелірні прикраси на 400 тисяч фунтів. Їх планують продати на аукціонах.