Зеленський завтра прийде на засідання Конституційного суду щодо дострокових виборів

10 червня 201919:31

Завтра, 11 червня, Конституційний суд розгляне по суті подання нардепів від Народного фронту про визнання указу президента Володимира Зеленського про розпуск Ради неконституційним.

На засіданні буде присутній сам глава держави. Заява розміщена на його сторінці в Facebook.

Раніше своїм указом президент достроково припинив повноваження Ради, призначивши позачергові парламентські вибори на 21 липня. Засідання з розгляду конституційності указу почнеться о 10:00 11 червня.

“Завтра Конституційний суд України розглядатиме питання розпуску парламенту. Мене запросили на це засідання. І це буде вперше за 28 років історії незалежної України, коли президент прийде на засідання Конституційного суду. Саме так буде, а не навпаки – коли господар викликає своїх слуг, своїх суддів до себе в кабінет. Обов’язково буду. Ми впевнені в нашій юридичній позиції, але найголовніше – це моя позиція як президента, коли я розпускав парламент: це був і є величезний запит українського народу. Воля народу, я завжди буду її захищати. Я вас підтримую, і завтра буду відчувати вашу підтримку”, – сказав Володимир Зеленський.