Здійснено найбільш успішний продаж нежитлового об’єкта на “Прозорро.Продажі”

10 вересня 201909:00

За результатами успішно проведеного електронного аукціону в “Прозорро.Продажі” ціна нежилого будинку на вул. Грушевського Михайла, 3 зросла у понад 50 разів і склала 39,6 млн грн з ПДВ.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

4 вересня за результатами електронного аукціону в ЕТС “Прозорро.Продажі” було укладено договір купівлі-продажу нежитлового будинку загальною площею 239,70 кв.м, розташованого на вул.Грушевського Михайла, 3. Ціна під час торгів зросла до 165 тисяч гривень за квадратний метр.

“Департамент комунальної власності здійснює жорсткий відбір запропонованих районами об’єктів, які можуть потенційно підлягати приватизації. Це завжди непрофільні об’єкти, які місто не використовує та не буде потенційно використовувати в майбутньому для своїх потреб. Згодом сформований перелік вивчає та погоджує профільна комісія, після чого об’єкти голосуються депутатами Київради на сесії, що забезпечує абсолютну відкритість та ретельне вивчення кожного об’єкта”, – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

Станом на сьогодні від початку року укладено 8 договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації на електронних аукціонах в ЕТС “Прозорро.Продажі”.